Si vous avez créé plusieurs annonces dans ce dossier défunt, l’annonce partagée sera la dernière que vous avez créée et activée.
hoewel wij jullie lang niet meer gezien hebben kwam het nieuws dat Els overleden is als een schok.Wij wensen u Pol en de familie veel sterkte voor de toekomst.
jos en janou vroemans- 24-10-05
Jan en Micheline, Greet en Jan , en alle familieleden wensen wij veel sterkte bij dit plotse afscheid van Els Sterck . Wij hopen dat de mooie herinneringen , de mindere zullen overschaduwen en dat deze jullie steun geven om het verlies te verwerken en te aanvaarden . Innige deelneming . Marc en Annemie
Marc en Annemie Van Pottelberghe-Braeken- 22-10-05
Innige deelneming vanwege Ivo Driesen en christa Gielen en kinderen
Ivo Driesen- 22-10-05
de dood doorbreekt niet alle schakelsliefde overwint de dooder blijft de zoete herinneringook nu zij haar ogen slootwe voelen met jullie mee.
Erik - Ann - Elke - Dries - Janne Van Eyck- Schotte- 22-10-05
Innige deelnemingWe kunnen helaas niet aanwezig, mzullen in gedachten erbij zijn.Dominic, Annie, Bert en Annelies Van Eyck - Coninx
Van Eyck Dominic- 21-10-05
© Onvest IT - 2002-2025 - Confidentialité - Cookies - Mentions légales