Photo 925911Madame Charlotte Marie PORTERS
A vous tous,
Je vous présente mes sincères condoléances.Je suis très triste de ne pas avoir pu lui faire un dernier adieu car je garde d elle tant de bons souvenirs,
Mon état de santé de ne me permet plus de me déplacer et de vivre normalement et je suis très triste de ne pas être présente près de vous dans ces moments difficiles.J avais régulièrement des nouvelles de sa santé.
Je suis profondément triste pour vous qui l aimiez tant.
A tous courage et de chez moi je pense très fort à vous et je ne l'oublierai jamais..Marie Ange Donnay
Photo 926239Monsieur Paul-Henri MOTET
Je présente toutes mes condoléances à Charles et à toute la famille
Photo 926659Monsieur Jean Pierre HECQ
Luc et moi même nous vous présentons nos plus sincères condoléances.

Je pense beaucoup à toi Lucette, courage ❤
Photo 926659Monsieur Jean Pierre HECQ
Je vous prie de bien vouloir accepter mes très vives condoléances.
Photo 925846De heer Gustaaf Lammens
Mijn oprechte deelneming Myriam en familie. Heel veel sterkte met jullie verlies en verdriet van jullie geliefde. De mooie herinneringen blijven voor altijd in uw hart.
Photo 925997De heer Geert Faes
Beste Geert
Langs deze weg geef ik graag nog een laatste keer uiting aan mijn bijzondere dankbaarheid voor wat jij deed voor mij en mijn zussen, naast vele andere dingen. Je hebt van de meest droeve dagen in mijn leven tot dusver, het afscheid van ons mama, Rita De Croock, en onze papa, Willy Steenbeke, tegelijk de mooiste herinnering gemaakt, samen met Petra. Jouw ode aan hen en aan Brel waren magisch!

Beste familie
Langs deze weg uit ik graag mijn medeleven. Wat een harde dagen moeten dit voor jullie zijn! Warme steun aan allen!

Katrijn Steenbeke
Photo 926665de heer Chris Van Meirvenne
Heel veel sterkte Annemie & familie.
Vanwege Jyrki & Bart (ex Briljantje)
Photo 926700Monsieur Louis WÉRY
Toutes nos sincères condoléances, Liesbeth
Photo 926700Monsieur Louis WÉRY
Sincères condoléances à toute la famille.
Photo 926609Madame Mariette COLLIN
Nous vous prions de recevoir nos très sincères condoléances et l’expression de notre profonde sympathie.
Nous n'oublierons pas nos fréquentes rencontres au home Libert et son empathie vis-à-vis de notre maman Alix, sa voisine.
Nous pensons bien à vous.
Photo 926232Madame Renée COMBLE
Toutes mes condoléances, pour le décès de votre Maman, que j’ai très bien connue, dans mon enfance, à Noiseux. Avec toute ma sympathie. MClaire.
Photo 926563Monsieur Eddy CLOSE
Mes plus sincères condoléances à toute la famille.
Beaucoup de courage à vous 💐
Photo 926560Madame Valérie BONET
Mes plus sincères condoléances à ses parents, à sa famille et à ses amis. Que la douleur de la perte vous soit bientôt atténuée par les souvenirs heureux... beaucoup de courage. Michèle
Photo 923831Monsieur Gilbert WILKIN
Sincère condoléances à la famille mes pensées avec toi gilbert
Photo 925997De heer Geert Faes
De mens wikt en God beschikt. Wij staan machteloos tegenover het lot, dat ons het liefste ontneemt wat wij op aarde bezitten. Wij kunnen alleen bidden om sterkte in het dragen van ons leed.
Photo 926121Madame Nunziata ZARBO
Sincères condoléances à toute la famille.
De tout cœur ❤️ avec vous.
Sarah & Orazio
Photo 926264Monsieur Paul ALBERT
Je présente à toute la famille mes sincères condoléances. . Courage dans ces moments difficile.
Photo 926264Monsieur Paul ALBERT
Sincères condoléances à toute la famille.
Photo 926739Monsieur Christian DEGEYE
Je vous présente toutes mes condoléances.
Toutes mes pensées vont vers vous.
Photo 925997De heer Geert Faes
Mijn oprechte deelneming. Veel sterkte aan familie en vrienden.
Photo 925997De heer Geert Faes
Veel te vroeg heengegaan, maar soms is er geen keus…
Onze herinneringen aan Geert:
Geert was 2 maal de immer enthousiaste leerkracht van onze zoon Nick.
Hij heeft tevens de receptie tijdens het huwelijk van onze zoon muzikaal (samen met Frank) opgeluisterd.
Bij deze betuigen we onze oprechte deelneming aan de familie, dierbaren en vrienden.
Ria en Eddy
Photo 925997De heer Geert Faes
Dag Geert,
Ik had het een paar weken geleden tegen Koen (Loete) over je; ik wou als buur nog eens afspreken, je zien en vooral vragen stellen. Ik wist niet of je de kracht nog had, ik hoopte van wel.
Nu was ik mijn zoveelste bloeduitslagen aan het bekijken, en met wat zenuwen zie ik toch wel verbetering en blijf ik sinds deze zomer stabiel. Mijn hersenen, linker been, lever en pancreas zijn wel aangetast en beschadigd. Het lijkt erop dat ik mijn beest ( besmet met Borrelia) uiteindelijk verslagen heb. In oktober zat er wel nog toxine in mijn hersenvocht maar er komen geen ' dementie - symptomen' meer bij.
Het ging plots allemaal zo snel toen ik in maart zelf de stekker uit de muur trok, neurologisch ging ik zeer snel achteruit en stelde mij al de vraag; en nu? Alsof het ziek zijn nog geen strijd is, moest ik nog eens een kermis aan onderzoeken ondergaan om te bewijzen dat ( ik gelijk had) het beest in mijn lijf zat en langzaam mijn hersenen aantastte. Als verpleger had ik mezelf een kuur van 80 dagen zware ' killers' gegeven. Nu blijkt dat dit mijn redding is geweest, ik blijf sinds augustus stabiel, ik ga met een stok, spraak en geheugen zijn slecht en nog wat andere haperingen.
Ik wilde je toen vragen wanneer je besefte of vrede met je ziekte had. Krijg je dan een rustig gevoel, voel je je mentaal beter of opgelucht. Er is geen leidraad wanneer je pad korter wordt en misschien wel eens vroeger zou kunnen eindigen. En dan die papieren allemaal, ik heb het allemaal gedaan maar het heeft lang geduurd. Deze zomer stierf mijn moeder heel plots maar mijn hersenen konden de prikkels en het geroezemoes niet aan en moest naar huis.
In april had ik mijn wens tot euthanasie op papier gezet, zo snel achteruit gaan vond ik geen leven en raar, ik kon er mee leven. Zou het rouwen om mijn beslissing hierover nog komen of ...
Weet je Geert, ik moet steeds aan de mensen vragen om traag en duidelijk te praten. Ik draag een voetbalfluitje en de Melkerijers weten als ze dit horen ik in nood ben. Je weet dat er bij mij altijd al een gezonde hoek af is.
En dan mijn boek over de Stassano, ja wijn zijn DE 2 Stassanofielen van de site. Grofweg is het boek af en ik wilde het je laten lezen tijdens je revalidatie... Ik heb nog een porseleinen mok met Stabilac erop, gevonden. Ik blijf verder zoeken om zoveel mogelijk van de Stassano terug naar 'huis' te halen. Ik zou het bijna vergeten, maar via de Italiaanse ambassade ben ik toch aan een foto van Dr. Stassano geraakt. Nog eens merci voor de foto's die ik mocht nemen en als ik gerief dubbel heb, dan bel ik wel aan de koe :)
Buur, je bent weer helemaal mee, ik word moe en ga dan naar de overkant, nr.15. Lang denken en schrijven blijven nog moeilijk. Beterschap Geert, never give up.

Beste familie, laat me toe wat duiding te geven; Jullie zoon ken ik al lang, we waren meer dan 20j. buren met net dat ietsje meer. Mr. Faes, ik had van u Franse les in het college, het jaar dat Sandra Kim eurosong won. Je gebruikte toen die hele tekst als lesmateriaal en mijn familienaam is Windey. Maar door mijn dochter is daar De Smedt bij gekomen. Later hebben we mekaar nog tijdens de renovatiewerken van de toren gezien en ergens ertussen samen met uw vrouw in het zwembad van Leen, Ann,..,...hun ouders. De andere namen ben ik vergeten.
Ik ben geen man van clichés en automatische woorden of zinnen.
Jullie zitten nu in een draaikolk van afspraken en regelingen. Vergeet niet voor uzelf en mekaar te zorgen. Het verdriet, de wonde kom je niet te boven maar het slijt met de tijd vind ik. Denk aan de mooie en grappige herinneringen. Geert zal nooit echt weg zijn. Denk aan de lucifer die hij ooit met nieuwjaar gaf om het lichtpunt te zien. Huil en roep maar lach en leef ook verder want Geert zal nooit echt weg zijn.

Lieve mensen, ik kan me voorstellen dat deze tekst wat ongewoon is. Sorry voor de schrijffouten, maar dat komt door de borreliose.
Een hartelijke warme knuffel van mij,
Geert.
Photo 925997De heer Geert Faes
Ik heb het in alle talen van het gevoel en in woorden reeds proberen zeggen op een aantal platformen... Ik kan het niet genoeg uiten... Wat ga ik Geert missen. 40 jaar lang was hij een vaste waarde in mijn leven. Niet dat we elkaars deur plat liepen, hartsgeheimen deelden of elkaar bewust opzochten... maar elke ontmoeting die er was, hetzij spontaan, hetzij binnen één of ander (muzikaal) project, was een aangenaam moment dat ik nu zoals vele, vele andere mensen moet koesteren als herinnering aan een prachtmens die in zijn oprecht engagement, vriendschap en liefde voor de medemens zo vanzelfsprekend altijd aanwezig was. Het verstand wist het al een tijd wat te wachten stond. Het hart is helemaal niet klaar voor de realiteit. Tot onze grote spijt kunnen we niet aanwezig zijn op de uitvaart, maar in gedachten zullen we er zeker zijn. Heel veel sterkte aan de familie en zijn dierbaren. Heel veel sterkte aan iedereen die afscheid van Geert neemt. Zijn nalatenschap omvat niets anders dan warmte en positiviteit. Hij laat een enorme leegte achter en tegelijk een bron van energie. Vereerd dat ik je gekend heb Geert, bedankt voor alles.

Condoléances précédentes Condoléances suivantes

Ce site utilise uniquement des cookies pour mesurer l’audience et améliorer votre expérience utilisateur. En savoir plus