mevrouw Daisy Denayer

Photo 644723
Domiciliée à Alsemberg (1652)
Née à Halle (1500) le lundi 12 janvier 1959
Décédée à Halle (1500) le dimanche 20 décembre 2020 à l'âge de 61 ans
Epouse de De heer Philippe Verschoore

Herdenkingsruimte « rouwbetuiging » 

Cet espace condoléances a été créé le mardi 22 décembre 2020.

In memoriam

Deze « rouwbetuigingsruimte » is gewijd aan de herinnering van mevrouw Daisy Denayer. Iedereen kan er vertoeven, een visitekaartje of een rouwbetuiging neerleggen. Gebruik de links hierboven om de betuigingen van medeleven te raadplegen of om er zelf één te maken. 
Aarzel niet om deze site kenbaar te maken aan uw kennissen. Diegene die ver weg wonen of niet de mogelijkheid hebben zelf de ceremonie bij te wonen, hebben hier een eenvoudige mogelijkheid om hun sympathie te betuigen aan de getroffen familie 
Bedankt op voorhand 

17 messages (14 privés)
 
Condoléances 

Onze inninge deelneming en veel sterkte gewenst met dit grote verlies.

Shanna - Dimitri Passeleur - Rogghe- 29-12-20

Condoléances 

Onze oprechte deelneming met het verlies van jullie geliefde moeder en echtgenote. Isaline Baudez en Veerle Eylenbosch, collega's Michelin.

Veerle Eylenbosch- 27-12-20

Condoléances 

Ik wens jullie heel veel kracht en sterkte toe voor nu maar ook de komende tijden...
Weet uit ervaring hoe moeilijk en zwaar het is een dierbare te moeten missen...
Nogmaals veel sterkte!

Van Dijck Benny

Benny Van Dijck- 24-12-20

Ce site utilise uniquement des cookies pour mesurer l’audience et améliorer votre expérience utilisateur. En savoir plus