Si vous avez créé plusieurs annonces dans ce dossier défunt, l’annonce partagée sera la dernière que vous avez créée et activée.
Deze « rouwbetuigingsruimte » is gewijd aan de herinnering van Mevrouw Marguerithe Van der Hoeven. Iedereen kan er vertoeven, een visitekaartje of een rouwbetuiging neerleggen. Gebruik de links hierboven om de betuigingen van medeleven te raadplegen of om er zelf één te maken. Aarzel niet om deze site kenbaar te maken aan uw kennissen. Diegene die ver weg wonen of niet de mogelijkheid hebben zelf de ceremonie bij te wonen, hebben hier een eenvoudige mogelijkheid om hun sympathie te betuigen aan de getroffen familie Bedankt op voorhand
Oprechte deelneming.
Yvonne Lagrin- 02/05/2018
Oprechte deelneming bij het overlijden van jullie moeder. Veel sterkteFamilie Goessens-Mertens Roger, Paulette, An en ElsGraag een herdenkingsprentje indien mogelijk. Hadden het te laat vernomen via de krant.
Roger Goessens- 22/04/2018
Onze oprechte deelneming bij het verlies van jullie geliefde moeder en grootmoeder. Johan & Myriam Demartin - Kestens
Johan & Myriam Demartin - Kestens- 21/04/2018
Lieve Mijn oprechte deelneming en veel sterkte bij het verliesvan jullie moeder.
Lena De Saedeleer- 21/04/2018
Mijn oprechte deelneming veel sterkte aan de familie.
Bertha Bael- 20/04/2018
© Onvest IT - 2002-2026 - Privacy - Cookies - Legal Notices