Si vous avez créé plusieurs annonces dans ce dossier défunt, l’annonce partagée sera la dernière que vous avez créée et activée.
Heel veel respect voor Luc Decaluwé. Als voormalig bedrijfsarts van Philips herinner ik mij zijn vriendelijkheid en minzame goedheid. Veel sterkte voor de ganse familie.
Dries Helsen- 15/11/2025
We delen in jullie verdriet bij het heengaan van Luc. Een fijne man, altijd klaar voor een gesprek met inhoud, hij mag fier zijn op het mooie gezin dat hier op aarde zijn wereld voortzet. Veel moed Betty, kinderen en kleinkinderen !
Jan De Craen- 13/11/2025
Mijn innige deelneming bij het overlijden van Luc, hij behoorde tot de vriendenkring van mijn Dilbeekse ouders. Veel sterkte
Filip Van coillie- 13/11/2025
Mijn oprechte medeleven bij het overlijden van LucIk hou mooie herinneringen aan de tijd dat we bij jullie mochten muziekmaken – en de toffe babbels tijdens ‘de pauze’“Sterven is verhuizen van de buitenwereldNaar het hart van de mensen die van je houden” Manu Keirse
Ghisaline Bruynooghe- 13/11/2025
Wij behouden mooie en warme herinneringen aan jullie papa.De tijd toen hij directeur human resources was bij Philips Brussel, blijven mooie herinneringen voor ons.Spijtig kunnen we niet aanwezig zijn op de begrafenis omdat wij een uitstap naar de ardennen geboekt hebben die dag.Maar we zullen hem zeker gedenken. Veel sterkte toegewenst aan de familie. Marieke en Paul Vanvaerenbergh.
Maria Vanvaerenbergh - De Schrijver- 13/11/2025
© Onvest IT - 2002-2025 - Privacidad - Cookies - Notas legales