Si vous avez créé plusieurs annonces dans ce dossier défunt, l’annonce partagée sera la dernière que vous avez créée et activée.
Deze « rouwbetuigingsruimte » is gewijd aan de herinnering van Madame Elsa De Bens. Iedereen kan er vertoeven, een visitekaartje of een rouwbetuiging neerleggen. Gebruik de links hierboven om de betuigingen van medeleven te raadplegen of om er zelf één te maken. Aarzel niet om deze site kenbaar te maken aan uw kennissen. Diegene die ver weg wonen of niet de mogelijkheid hebben zelf de ceremonie bij te wonen, hebben hier een eenvoudige mogelijkheid om hun sympathie te betuigen aan de getroffen familie Bedankt op voorhand
Onverwacht niet kunnen aanwezig zijn op de uitvaart. Als medeleerling (5 jaar) aan het Atheneum te Kapellen Els goed gekend. Zij was een topleerling maar ook zeer toegangkelijk. We waren zeer onder de indruk van het opgebuwde curriculum. Later nog regelmatig terug gezien onder vrienden. Met 4 musketiers Huguette/Walter/en ikzelf. Goede herinnering aan Kapellen en Els. moge zij rusten in vrede.
Gerrit LOVINK- 16/12/2025
Beste Koen en Ilse,Beste familie,Mijn oprechte deelneming bij het overlijden van jullie mama en oma.Jullie hebben een heel mooie foto gekozen. Ik herinner mij nog hoe gebroken ze was toen Dr. Hendrix overleed. Ik hoop dat jullie troost mogen vinden in de vele warme herinneringen aan het samenzijn met haar. Weet dat ze verder leeft in jullie hart en hoofd. Veel sterkte en steun.
Kristiane Goeteyn- 13/12/2025
Ik leef mee in uw verdriet. Koester alle mooie herinneringen. Heel veel sterkte.
Daniël Buyle- 11/12/2025
Beste Ilse,In deze moeilijke dagen wens ik je licht, troost en mensen die je vasthouden.Ik ben er als je me nodig hebt.Veel sterkte aan jou en je familie.Warme groeten,Frederique
Frederique Niemegeers- 10/12/2025
© Onvest IT - 2002-2025 - Vertrouwelijkheid - Cookies - Juridische informatie